Merhabalar dostlar. Bir haftalık festival maratonumuzun son düzlüğündeyiz artık. Bizim için harika ve tatmin edici bir deneyim oldu, umarız sizler için de öyledir. Festivalimize 9 kasım akşamı bilgi yarışmasıyla başlamıştık, yine bbilgi yarışmasıyla bitiriyoruz. Detayları aşağıda bulacaksınız. Fakat bugün bir tek yarışma yok menümüzde. Saatler 18:00’i gösterdiğinde, hazırladığımız nefis bir festival kapanış etkinliğine şahit olacaksınız. Müzik, eğlence ve sohbeti keyifle göz ve kulaklarınıza taşımak hedefimiz. Yani yarışma öncesi bir eğlence bizleri bekliyor.
Bu coşkunun hemen öncesinde ise saatler 16:00’yı gösterdiğinde Radyo engelsiz erişime kulak vermenizi öneriyoruz. Çünkü Sevda’nın güncesi çok özel bir konuğu ağırlıyor: Ayla Algan. Radyomuza
www.engelsizerisim.com/radyo
adresinden veya radyo kulesi uygulamasından erişmeniz mümkün.
Kısaca dostlar, Önce saat 16:00’da Sevdanın güncesiyle muhteşem bir konuğu dinleyecek, Sonra saat 18:00’da festival kapanış programıyla coşup eğleneceğiz. Ve saatler 20:00 olduğunda 13. Selen Özel bilgi yarışmamızın final oturumunun heyecanı bizleri bekliyor olacak. İşte final oturumuna dair ayrıntılar.
Selen Özel Bilgi Yarışması, 15 Kasım Pazar akşamı saatlerimiz 20:00'yi gösterdiğinde final heyecanıyla bizimle oluyor!
 Hepsiburada.com  Sponsorluğunda finalde ilk 3'e giren gruplardan 1. Grup üyeleri 500'er, 2. grup üyeleri 250'şer ve 3. grup üyeleri ise 150'şer TL hediye çeklerinin sahibi olacak.
Keyifli bir ön eleme oturumunun sonucunda Neşet Ertaş Rüzgarı yarışmayı birincilikle tamamladı. İlk 8'e giren gruplar şöyle sıralandı:
Neşet Ertaş Rüzgarı, Hey Siri, Kızıllar, Germiyenoğulları, Topal Ördek, Üç Nokta, Yer Fıstıkları ve yedek sorulardan kopup gelen Daktilonun Tuşları.
 Eğer 15 Kasım Pazar akşamını unutulmazlar arasına yazmak isterseniz, bu buluşmayı kaçırmayın! Ayrıca yarışmamızda yine seyirciye sor ödülleri de olacak. Yarışmayı dikkatli deinleyip:
www.engelsizerisim.com/mesajpanosu
adresini önünüzde açık tutun, çünkü seyirciye sor sorularına buradan yanıt vermeniz gerekiyor.
 Yarışmamızı ve festival kapanış etkinliğimizi,
festival.engelsizerisim.com
Adresi üzerinden veya
Engelsiz Erişim Derneği Youtube Kanalı'ndan
İzleyebilirsiniz.