2018 Selen Özel Bilgi Yarışması 12 Mayısta yapılıyor ve Başvurular Başladı!

 

Merhaba değerli dostlar. Bu yıl on birincisini  gerçekleştireceğimiz ve bir Engelsiz Erişim Derneği klasiği olan Selen Özel Bilgi Yarışması 12 Mayıs Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde yapılacak. Bilgiyi paylaşmak, daha engelsiz, eşit ve erişilebilir bir hayat için birbirimize destek olmak, heyecanı ve coşkuyu doyasıya yaşamak için düzenlediğimiz yarışmamıza hepiniz davetlisiniz.

Bildiğiniz gibi Bir tek yarışmıyor, erişilebilirliği sunumdan cevaplamaya, yarışmaya ulaşımdan bina içinde dolaşıma kadar iliklerimizde hissediyoruz.

Dereceye giren yarışmacı gruplarımıza vereceğimiz ödüllerimizin ise en azından şu an için  sürpriz olmasının yarışmanın heyecanına başka bir tat katacağı kanısındayız.

 

Seyirciye sor bölümünde de sürpriz ödüller bizleri bekliyor.

Artık biliyorsunuz, Ödül bahane, bir arada olmak, erişilebilirliği sonuna dek tatmak şahane. Yeter ki, Eşit, Erişilebilir, Engelsiz Bir Hayat için bir şeyler yapalım.

 

Bu yıl yarışmamıza 21 Asil grup katılabilecek. Sayı sınırlı olduğu için elinizi çabuk tutmanızı ve başvuru yapmada gecikmemenizi öneririz. Başvuru yapabilmek için yazı sonundaki başvuru formunu doldurmanız gerekli. Bu amaçla da 3 kişilik bir grup oluşturmalısınız. Yarışmanın yapılışı, kuralları, ön eleme ve final oturumları, sorulacak sorular ve oluşturulacak grup niteliği gibi konular hakkında daha detaylı bilgi için.

2018 Selen Özel Bilgi Yarışma Şartnamesi

Bağlantısına bakabilirsiniz.

 Yarışmacı olmasanız bile, bu muhteşem atmosferi bizimle birlikte solumak üzere herkesi 12 Mayıs günü Garanti Kültür Merkezi’ne bekliyoruz.

İşte yarışmaya başvurabileceğiniz formun bağlantısı:

2018 Selen Özel Bilgi Yarışması Grup Başvuru Formu

Başvuru ve yarışmayla ilgili her konuda sorularınız için aşağıdaki ileti adresinden Yarışma sekretaryamızı yürüten Ayça Balcı Güngör’e ulaşabilirsiniz.

aycaba@gmail.com

 

12 Mayısta görüşmek üzere.

 

Saygılarımızla.