Değerli dostlarımız, Bu yıl 5.'si Düzenlenen Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivalin'de yine bilişime ve erişilebilirliğe doyacağız. Farklı konulara deyineceğimiz standımızda gelin sizleri neler bekliyor bir bakalım;
Dijital dünya'da var olmak, kendinizi ifade edebilmek zamanımızın vazgeçilmez bir unsuru. Bu çerçevede sizlerle kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve kendi web sitenizi tasarlamanıza olanak tanıyan özgün web içerik yönetim yazılımımızı sizlerle buluşturuyor ve tanıtıyor olacağız, hem de erişilebilirliği gözardı etmeden.
Sadece bununla da sınırlı değil yapacaklarımız.  Web sitenizin olması yeterli gelmezçoğu zaman, sosyal medyayı doğru kullanmak ve içerik oluşturabilmek de hepimiz için önemli. Bunun için Youtube portalı üzerinden kendi yayınlarınızı oluşturmak ve sosyal medya dünyasına adım atmak isteyen ziyaretçilerimiz için destekleyici teknolojilerle içerik oluşturmaya yönelik ipuçları paylaşacağız.
Durun durun Daha bitmedi! Web programcısı olmak o kadarda zor değil aslında... , Destekleyici teknolojilerle web yazılımları geliştirmeye yönelik diyeceklerimiz olacak. Meraklıları standımızı boş geçmesin bizce.
EEE başka neler olacak diye sorduğunuzu duyuyor gibiyiz....
Eğlenceyi de unutmuyoruz elbette. Erişilebilir bilgisayar oyunlarıyla birlikte eğlenmeye ne dersiniz? Çevresel sesleri aktaran yüksek donanımlı kulaklıklarla eğlenceye doymayı sakın ihmal etmeyin diyor ve lafı fazla uzatmıyor, sizleri festivalimize bekliyoruz...