Bazen evimizde çeşitli arızalarla karşılaşır, çözümü tamirci çağırmakta buluruz. Oysaki bu arızalardan bazıları bizim kolaylıkla giderebileceğimiz kadar basittir.
Tamir standında sizlere kullanılan bazı araç gereçler yardımıyla musluk contası değiştirme gibi basit tamir işlerini tanıtacağız. Ayrıca stant konuğumuz görme engelli marangoz Sadık kılıç, marangozlukta kullanılan bazı yöntem ve araçları tanıtacak.
Festival alanımızda tamir standımıza uğramadan geçmeyin.

El Yordamıyla

Standımızın sorumlularından Olcay'ın sizi standına davet ettiği satırları şöyle:
2017 kasım ayında el yordamıyla isimli, 3 boyutlu soyut seramik çalışmalarımızın olduğu ortak bir sergi açmıştık Funda Altın hocam ile beraber. Bu sergiden sonra, ne zamandır sizlerle İstanbul’da buluşmayı planlıyorduk. Fırsat bu fırsat. İstanbul buluşmamızı bir festival ortamında, her şeyle iç içe yapıyoruz.
Gelirseniz börekler açamayız da, sergide yer almış birkaç objeye dokunma fırsatınız olacak. Biraz çamurumuz olacak ve sizler de bir şeyler deneyebileceksiniz. Bazı eğlenceli oyunlarımız ve sürprizlerimiz olacak. Festivalin dolgun akışı içerisinde dokunmaya değer konular üzerinde konuşacağız ve çok eğleneceğimize inanıyorum.
Standımıza uğramayı unutmayın! Kendi içinize 3 boyutlu bir bakış atacaksınız.