Merhaba değerli Engelsiz Erişim takipçileri,

14 Nisan 2020 tarihinde ilk oturumunu gerçekleştirdiğimiz 7. Online Kemal Özceyhan Seminerimizin ikinci oturumu, 23 Nisan 2020’de sizleri bekliyor.

İlk oturumda kriz dönemlerinde, ev içerisinde temel ihtiyaçlarımızı karşılarken yaşadığımız sorunları ve çözümlerimizi, deneyimlerimizi paylaşmıştık. Bu oturumun ses kayıtlarına

7. Online Kemal Özceyhan Semineri 1. Oturum (1. Bölüm)

7. Online Kemal Özceyhan Semineri 1. Oturum (2. Bölüm)

7. Online Kemal Özceyhan Semineri 1. Oturum (3. Bölüm)

bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

İkinci oturumumuzda ise malum kriz dönemindeyiz… Evde kalmamız önerilse de çeşitli nedenlerle dışarıya çıkmamız gerekebiliyor. Dışarı çıktığımızda bazen dışarıda yardım alabileceğimiz insanlara ulaşmak kolay olmayabiliyor, üstüne internet hızı da zaman zaman oldukça yavaş olabiliyor. Ayrıca herhangi bir sağlık sorunu yaşama ihtimalinde, hastanelerden alacağımız hizmete ilişkin kaygılarımız var. İşte bütün bu konular hhakkındaki kaygılarımız, sorunlarımız ve tabii ki çözümlerimiz ile  deneyimlerimizi konuşuyoruz.

Biz Engelsiz Erişim olarak orada olacağız. Hepinizi bekliyoruz.  

7. Online Kemal Özceyhan Semineri 2. Oturum

Konusu: Kriz dönemlerinde kör bir birey olarak ev dışında temel ihtiyaçlarımızı karşılamak

Tarih: 23 Nisan 2020

Saat: 20:30

Yer: Teamtalk Engelsiz Eğitim Odası ve Radyo engelsiz Erişim

Engelsiz Eğitim odasına girmek için: Teamtalk uygulamasında sunucu veya host adresi kısmına, egitim.engelsizerisim.com, kullanıcı adı ve şifresi alanlarının her ikisine de engelsizegitim yazdıktan sonra bağlan veya katıl butonuna basarak girebilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim dinlemek için:

http://www.engelsizerisim.com/radyo

  adresini kullanabilirsiniz.   İOS veya Android üzerinden radyomuzu dinlemek için: radyo kulesi uygulamasını da kulanabilirsiniz. Arama alanına Engelsiz Erişim yazarak radyomuzu bulabilirsiniz.