Merhaba Değerli Engelsiz Erişim Takipçileri,

              “Hayat eve sığar!” deniyor malum… Zamanımızın büyük bir kısmını evde geçirdiğimiz şu günlerde, hayatın eve nasıl sığabileceğiyle ilgili sorularımız, sorunlarımız ve tabii çözüm yollarımız var.

              Evde nasıl vakit geçiriyoruz? Alış-verişimizi dışarı çıkmadan yapabiliyor muyuz, nasıl? Sağlığımızla ilgili önlemler alabiliyor muyuz, bunlar neler? Evde kalmaya dair başka ne tür sorunlarımız ve çözümlerimiz var?

              Her ne kadar son aldığımız habere göre 48 saat süreyle, pek çok şehirde sokağa çıkma yasağı ilan edilmişse de; evde kalma günlerinde, sınırlı da olsa, dışarı çıktığımızda gideceğimiz yerleri nasıl buluyoruz? Alış-veriş yaparken yaşadıklarımızda bir değişim oldu mu, neler? Peki, sağlık hizmetlerinden nasıl yararlanabiliriz?

Bu konuları iki oturumluk bir online Kemal Özceyhan Semineri dizisinde konuşuyoruz. Bu konularla ilgili sorularınız, sorunlarınız ve çözümlerinizi paylaşmak için hepinizi 7. Online Kemal Özceyhan Semineri’mize bekliyoruz.

7. Online Kemal Özceyhan Semineri Birinci Oturum Konnusu: Kriz döneminde evde Vakit geçirmek ve temel ihtiyaçlarımızı karşılamak

Tarih: 14 Nisan 2020

Saat: 20:30

Yer: Teamtalk Engelsiz Eğitim Odası ve Radyo Engelsiz Erişim

7. Online Kemal Özceyhan Semineri İkinci Oturum Konusu: Kriz dönemlerinde kör bir birey olarak Dışarıda temel ihtiyaçlarımızı karşılamak

Tarih: 23 Nisan 2020

Saat: 20:30

Yer: Teamtalk Engelsiz Eğitim Odası ve Radyo Engelsiz Erişim

Engelsiz Eğitim odasına girmek için: Teamtalk uygulamasında sunucu veya host adresi kısmına, egitim.engelsizerisim.com, kullanıcı adı ve şifresi alanlarının her ikisine de engelsiz egitim yazdıktan sonra bağlan veya katıl butonuna basarak girebilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim’i dinlemek için:

http://ww.engelsizerisim.com/radyo

  adresini kullanabilirsiniz.   İOS veya Android üzerinden radyomuzu dinlemek için: Radyo Kulesi uygulamasını da kullanabilirsiniz. Arama alanına “Engelsiz Erişim” yazarak radyomuzu bulabilirsiniz.