Selamlar dostlar,

şu sıralar hepimizin iyi haberler duymaya ihtiyacı var biliyoruz. Baharın son ayı farklı duygularla dolu Mayıs’tan içimize Doğru sıcacık bir rüzgar esmeye başladı. Bizler de kapılıp rüzgarın bu tatlı esintisine, hayaller kurmaya başladık ve düştük hayalimizin peşine.

O zaman Güzel bir haber verelim sizlere, hazır olalım yeniden birlikte festivallemeye. Evet pek çok takipçimizin sürekli sorduğu ve iple çektiği Beyaz Baston ve Erişilebilirlik festivalimizi bu yıl da online olarak 14-15-16 Ekim 2021’de gerçekleştireceğiz.

Sekizincisini gerçekleştireceğimiz festivalimiz için, sağlamcılığa inat farklılıklarını yaşat temasıyla çıktık bir yola, geçtiğimiz yılki gibi siz neredeyseniz biz de olacağız orada. Birbirinden farklı, zengin içeriklere sahip stantlarla ve akşam etkinlikleriyle 3 gün boyunca evlerinize misafir olacağız heyecanla ve coşkuyla.

Bu yıl ilk kez farklı temalardan oluşacak başlıklarda üç kategoride stantlar açıyoruz. Bunlar:

14 Ekim erişilebilir sanat, erişilebilir medya, bilişim ve dijital çözümler,

15 Ekim erişilebilir sağlık, erişilebilir spor ve beslenme,

16 Ekim erişilebilir gündelik yaşam pratikleri başlıkları altında olmak üzere birbirinden farklı ve renkli stantlar olacak. Her bir alt başlığın altını dilerseniz birlikte doldurup, zenginleştirebiliriz. Biz yeni bir festival coşkusunu beraber yaşayacağımız için çok heyecanlıyız. Festival ekibi olarak çoktan kolları sıvayıp hazırlıklara başladık bile.

Peki sizler Festivalimize katkıda bulunmak, stantlarımızda görev almak veya kendiniz stant açmak ister misiniz? Eğer isterseniz, aşağıdaki bağlantıda bulunan mini anketi en geç 14 Haziran Pazartesi 2021 saat 23:00’a kadar doldurmanızı rica ederiz. Sizler de Sağlamcılığa inat farklılıklarını yaşat demek isterseniz, haydi birlikte festivallemeye bekleriz.

https://engelsizerisim.com/8-bef-anketi