Değerli Dostlar, 9 Mayısta gerçekleşecek Selen Özel bilgi yarışmasına başvurular hızla devam ediyor. Muhteşem bir salonda, çok güzewl bir atmosfer, heyecanlı ve eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor.

Yarışmada birincilere 1200, ikincilere 800 ve üçüncülere de 400’er tl’lik ödüllerimiz olacak. Elbet sürpriz seyirciye sor ödüllerini de birlikte öğreneceğiz. Halen başvurmadıysanız, kontenjan dolmadan 3 kişilik grubunuzu kurun, ve aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek başvurunuzu tamamlayın.

http://www.engelsizerisim.com/yazilar.php?oku=1&bolum=25&id=823

Bu bağlantıda başvuru formunu göremiyorsanız, şu bağlantıdan da formu doldurabilirsiniz.

https://tr.surveymonkey.com/s/GD7RRNZ

İnternet üzerinden başvuru formunu doldurmak zor mu geliyor?

aycaba@gmail.com

ileti adresinden Ayça balcıya, Grup adınız, her bir grup üyesinin ad, soyad, katıldığı şehir ve ileti adreslerini belirten bir ileti göndererek de başvurunuzu iletebilirsiniz.

3 Kişilik bir grup mu oluşturamıyorsunuz, Yine ad, Soyad, ileti adresi ve katıldığınız şehri içeren bilgilerinizi ayça’ya ilettiğiniz taktirde, grup kuramayan diğer kişilerle sizleri bir grup haline getirebiliriz.

Eğer şehir dışından katılmak istiyorsanız ve  yarışma günü kalacak yer probleminiz varsa, Lionsların önerisini sizlerle paylaşmak da istiyoruz. Bir grup Lions gönüllüsü 6 kişiyi evlerinde misafir etmek istediklerini ilettiler bize. Eğer Şehir dışından gelip bu teklifi değerlendirmek isterseniz, Lütfen bizlerle iletişim kurun.

Yarışma bitince Hemen dağılmıyoruz bu yıl da. Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs teras yemekhanesinde güzel bir akşam yemeği ve sürpriz etkinliklerle birlikte olmak istiyoruz. Akşam yemeğininm ücreti kişi başı 20 TL olacaktır. Eğer katılmak isterseniz lütfen

aycaba@gmail.com

adresine isimlerinizi yazdırmayı unutmayın.

Yarışmaya başvurmayı düşünüyorsanız, ilk 18 grubun asıl olarak katılabileceğini hatırlayın ve elinizi çabuk tutun.

Herkese heyecan dolu iyi seyirler ve başarılar.

8. Selen Özel Bilgi Yarışması:

Yer: Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk salonu.

Tarih: 9 Mayıs 2015