Değerli dostlar merhabalar hepinize. Engelsiz eğitim programımız tüm hızıyla sürerken, Bu Akşam muhteşem bir erişilebilirlik gecesine şahit olacağız hep birlikte.
Önce Ayça çıkıyor Sahneye: Her ayın son haftası bir bankanın iOS uygulamasını anlatma planı kapsamında bu ay Akbankın iOS uygulamasını enine boyuna inceleyecek Ayça.
Sonrasında Can kırca Bizlerle: Nihayet Hamsi kavağa çıktı, Şubatın otuzu geldi,  ve Türkçe siri hayatımıza giriverdi beta sürümlerle.
Yalnızca telefonunuzla konuşarak, sms göndermekten mesaj ve e-postalarınızı kontrol etmeye, not almaktan, alarm kurmaya, Takvim etkinlikleri oluşturmaktan birilerini aramaya, Voice over açıp kapamaktan internette bir şey aramaya kadar ne kadar çok şeyi, ne kadar basitçe yapabildiğinizi görünce "Vay be adamlar yapmış yahu" demekten kendinizi alamayacaksınız.
"Merhaba nasılsın" geyiklerinin ötesinde siriyle ilgili bir şeyler duymak istiyorsanız, çayınızı kahvenizi alıp odamıza misafir olun.
VEEEE, Braille Gecesi. Aşık Veysel bugün yaşayıp iPhone kullansaydı "iPhon'a iPhone demem içinde braille olmayınca" dermiydi bilinmez.
Ama böyle düşünenlerdenseniz, MBraille yeni sürümünü anlatacağımız Braille gecesini kaçırmayın. Yalnızca 6 nokta kullanarak ne de çok şey yapılıyormuş diye düşünüp yine "Vay be adamlar yapmış" demeniz olası.
Evet muhteşem gecemiz bu akşam saat 8'de başlıyor. Ne zaman mı biter?
yanıt yok.
erişilebilir günler.