2009 yılında Görme Engelli Öğrenciler Platformu mail grubuyla temelleri atılan derneğimiz, 2013 yılında resmi dernek statüsünü kazandı. Değişimin ancak beraber gerçekleştirilebileceğine inanan ve hak temelli perspektifle antihiyerarşik düzenle çalışmalarını sürdüren derneğimiz, bu yıl da Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali’ndeki yerini alıyor.

Bu yıl neler mi var?

Enerjik ve renkli bir stantla sizi karşılayacağız. Özel olarak bu festival için hazırlattığımız karşılama afişlerimiz, festivali gezerken mutlaka dikkatinizi çekecek ve sizi standımıza yaklaştıracaktır.

Standımızda ise sizi derneğimizle ilgili bilgilendirerek birer gönüllümüz ve üyemiz yapmayı hedefliyoruz. Böylece değişimi beraber gerçekleştirebileceğimiz ekip arkadaşlarımızın sayısını arttırmayı hedefliyoruz.

Standımızda müzik konusundaki ödüllü ve erişilebilir projemizden sürmekte olan diğer ulusal ve uluslararası projelerimize, derneğimiz ile ayrıntılı bilgilerden online ve yüz yüze bütün etkinliklerimize ilişkin bilgiler edinebileceksiniz.

Bunlar ve daha fazlası için sizi standımıza bekliyoruz.

Engelsiz Erişim Derneği Twitter Zaman Akışı