Değerli dostlar, “Erişebiliyorsam eşit hayat, al eline bastonu bağımsızlığı tat” teması ile çıktık yola ve bir Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali’ni daha ardımızda bıraktık.
Festivalimiz 2 gün sürdü ama biz çalışmalarımıza haftalar öncesinden başladık. Festivalimizin güzel, sorunsuz ve verimli geçmesi için çok emek verdik, çalıştık, didindik ama bir o kadar da keyif aldık ve eğlendik. Açtığımız stantlarla erişilebilirliğin nasıl mümkün olduğunu anlatmaya çalıştık ve  daha eşit, erişilebilir ve engelsiz bir hayat için mücadele etmeye söz verdik.
Etkinliğimize katılarak coşkumuza ve heyecanımıza ortak olan ziyaretçilerimize, katılmak isteyip de imkan bulamayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki, desteğiniz ve geri bildirimlerinizle daha güzel, daha erişilebilir ve daha geniş katılımlı festivallere imza atacağız. Bu amaçla değerli katkılarınızı almak üzere bir form hazırladık.
Doldurmanızı istediğimiz formu bir anı defteri gibi düşünün ve lütfen içinizden geldiği gibi yazın. Festivalimizin size neler hissettirdiğini, o ortamı bizimle birlikte paylaşırken hangi duygular içinde olduğunuzu, sizi etkileyen şeylerin olup olmadığını, daha başka nelerin olmasını istediğinizi, nelerin aksadığını veya geçmiş yıllara göre nelerin daha iyi yapıldığını sizin gözünüzden ve duygularınızdan bilmek istiyoruz.
Bunu sadece festivalimize katılan dostlarımızdan değil, katılma şansı bulamayıp uzaktan destek veren, bu heyecanlı süreci bizimle paylaşan ve geri bildirimde bulunmak isteyen herkesten bekliyoruz.
İşte festivalimizle ilgili içinizden geçenleri bize dökmenizi istediğimiz formun bağlantısı:
Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali Geri Bildirim Formu