Merhaba sevgili Engelsiz Erişim dostları, Engelsiz Erişim Derneği olarak, yüreğimizde heyecan, aklımızda hayallerimizle; 6. Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali hazırlıklarımız için hızla çalışmalarımıza  başladık

Bu yıl 11-12 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlemeyi planladığımız ve artık bir klasik haline gelen Beyaz baston ve erişilebilirlik festivalimizde, sizlerin de bildiği gibi, kişisel bakımdan yemeğe, tamir işlerinden bilişime çok farklı alanlarda stantlar açacak;  eşit bir dünya hayalinin gerçek olduğunu ve küçücük dokunuşlarla erişilebilirliğin mümkünlüğünü bir kez daha  birlikte deneyimleyeceğiz.

Tabi ki eğlenceyi de unutmayacağız; her yıl olduğu gibi çok farklı alanlardan davet edeceğimiz birbirinden değerli farklı konuklarımızla festivalimizi bir şenlik havasına dönüştüreceğiz. Festivalimize yenilikler eklemek ve sürekli kendimizi geliştirmek; sizlere bir öncekinden daha mükemmel zamanlar geçirtmek temel hedeflerimizden olduğundan; bu yılki festivalimiz için, açılacak stantlar ve yapılacak aktivitelere dair sizlerden de fikirler almak istedik. Bu nedenle, mini bir anket hazırladık.

Erişilebilirlik sevdamızı büyütmek,  eşitliği bir felsefe olarak benimsetmek, ve tabii ki eğlenceyi doyasıya yaşamak için fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız, festival motivasyonumuz bir kat daha büyüyecektir.

 

Not: Anketimiz, sizlerden gelen önerilerin değerlendirilmesi ve bu yönde gerekli çalışmaların yapılabilmesi için 31.05.2019 günü saat 23:59’da sona erecektir. Göstereceğinize inandığımız katılıma ve ilginize teşekkür ederiz.

 

 

6. Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali Katılımcı Anketi