Bilindiği üzere Engelsiz Erişim Derneği her ayın genellikle son cumartesi gününde, her anına erişilebilirliğin sindirildiği ve bu yıl üçüncü sezonuyla varlığını artık kabul ettiren Kemal Özceyhan seminerlerini düzenliyor  Ve bu seminerler Kemal Özceyhan Online adıyla birçok sohbet platformunun  da desteğiyle seminerleri yakından takip etmek isteyen herkese ulaşıyor.
Oyunu sen kullan, başkasının insiyatifine bırakma. Gizli oy haktır, hakkını kullanmaktan korkma.
Engelsiz Erişim Derneği olarak büyük bir özveriyle, olması için mücadele  ettiğimiz erişilebilir oy kullanımının ilkini 16 Nisan Pazar günü  gerçekleştiriyoruz.
Bu süreçte bize katılanlarla bu alanda ilk adımı atıyoruz. Dördüncü Kemal Özceyhan Online Seminerleri'nde, kısa bir süre önce  bizden talep edilen şablonları, bu şablonları nasıl kullanacağımızı ve  konuyla ilgili aklımıza takılanları Engelsiz Erişim Derneği  temsilcilerine soruyoruz.

Biz, Engelsiz Erişim Derneği olarak hayatı EŞİT, ERİŞİLEBİLİR ve  ENGELSİZ kılıncaya dek mücadeleye devam ediyoruz. Bu yolda daha güçlü  olabilmek için desteğinizi hissetmek istiyoruz.


Hepinizi 14 Nisan Cuma 21:30'da yapılacak olan 4. Kemal Özceyhan Online  Seminerleri'ne bekliyoruz.
 

Bu defa 4. Kemal Özceyhan Online seminerleri, Gönülden Gönüle, Gesvep, 
Bizbize sohbet, Maksat Muhabbet Muhabbetçiyiz ve Evrensel Sohbet 
Platformlarından canlı yayınlanacak. Size de çayınızı kahvenizi alıp sunulan bilgiler eşliğinde yudumlamak ve istediğiniz yerden seminerlere katılmanın tadını çıkarmak kalacak.


14 Nisan Cuma 21:30'da yayınlanacak olan seminerde Fahrettin Sadıç'ın  konukları Engelsiz Erişim Derneği temsilcileri olacak. Katılımınız ve katkılarınızla Kemal Özceyhan Online Seminerleri  amacına ulaşacak.


Kemal Özceyhan Online Seminerleri projesini destekleyen ve semineri  canlı olarak yayınlayacak olan platformların bilgileri aşağıdadır.  Dilediğiniz platformdan semineri takip edebilirsiniz.
 

 

Gönülden Gönüle Sohbet ve Paylaşım Platformu
sunucu adresi:
gonuldengonule.biz
gsm:
0542 428 23 23

Gesvep
sunucu adresi:
gesvep.com
GSM:
0 532 348 39 43

Biz bize Sohbet ve Paylaşım Platformu
Sunucu adresi:
bizbizesohbet.gen.tr
GSM:
0542 533 45 18

maksatmuhabbet.net
GSM:
0537 662 25 15

Muhabbetçiyiz:
sunucu adresi:
muhabbetciyiz.biz
GSM:
0 539 305 63 31

Evrensel sohbet:
sunucu adresi:
evrenselsohbet.net
Skype:
evrensel.sohbet

Kemal Özceyhan Online Seminerleri projemize destek vermek isteyen  Platformlar E-Posta, ve sosyal medya kanallarımızdan bizimle iletişime 
geçebilirler.

Kemal Özceyhan Online Seminerleri bir Engelsiz Erişim Derneği projesidir.