20.12.2016 tarihli oturumda, Elif Ünver, konukları Adem Vural ve Gamze Sofuoğlu'yla kör olarak turist olmak ve yurt dışında eğitim almak üzerine konuşuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

27.12.2016 tarihli oturumda, Elif Ünver, konuğu Sarper Arıkan'la kokteyl hazırlama üzerine konuşuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

03.01.2017 tarihli Engelsiz Eğitim’de Elif Ünver'in konuğu Ayça BALCI Güngör. Ayça ve Elif eğitimin bu bölümünde bozulmuş gıdaların nasıl ayırt edilebileceği ve sebze meyve seçiminde kullanılabilecek körcül yöntemler üzerine konuşuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

10.01.2017 tarihli Ortaya Karışık eğitiminin bu bölümünde, Elif Ünver Sara Kapucuyu konuk ediyor. Evde hazırlanan reçel, konserve gibi dayanıklı gıda ürünlerinin hazırlanmasında nelere dikkat edilmesi gerektiğinin  konuşulduğu oturum, Katılımcıların önerileriyle fazlasıyla zenginleşiyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

17.01.2017 tarihli Engelsiz Eğitim’de Elif Ünver, yaşadığımız ve kullandığımız yerleri nasıl erişilebilir hale getirebileceğimizle ilgili ipuçları veriyor. Katılımcılar da bu anlamda çözüm önerileri sunuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

24.01.2017 tarihli Engelsiz Eğitim’de, Elif Ünver, konukları Sara Kapucu ve Nurşen Korkmaz ile görme engelli ebeveynlerin bebeklerini büyütürken kullandıkları yöntemleri konuşuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

31.01.2017 tarihli Ortaya Karışık Oturumunda, Elif Ünver konuğu Hemşire Sevda Aykaya ile sık rastlanan bebek hastalıklarını ve bu hastalıkların belirtilerini konuşuyor. Ayrıca Sevda Aykaya program sırasında gelen sorulara da yanıt veriyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

14.02.2017 Tarihinde gerçekleşen Ortaya Karışık oturumunun bu bölümünde, Elif Ünver, konuğu Aile Hekimliği Uzmanı Doktor Hüseyin Güven ile basit ev kazalarında başvuracağımız küçük ama önemli müdahalelerin, neler olması gerektiğini konuşuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

21.02.2017 tarihli Engelsiz Eğitim'in bu bölümünde Elif Ünver, Ortaya Karışık'ta konukları Turgay Gümüş ve Deniz Öztürk'le Sınıf Yönetimi ve Etkili Öğretim Yöntemleri üzerine keyifli bir sohbetle bizi buluşturuyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

28.02.2017 tarihli Engelsiz Eğitim'de Elif Ünver Ortaya Karışık'ta, görme engelli öğretmenlerin yazılı sınav yapma, ödev kontrolü, İdareyle İletişim ve veli ile görüşme konularında tecrübelerine ve deneyimlerine yer vereceği eğitiminde, konukları Deniz Öztürk Turgay Gümüş ve Fahrettin Sadıç'la keyifli bir söyleşi gerçekleştiriyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

14.03.2017 tarihli Engelsiz Eğitim'de Elif Ünver, konuğu Ayça Balcı Güngör ile, sosyal çalışma ve psikoloji alanında görev yapan görme engelli bireylerin, mesleklerini icra ederken ne gibi sorunlarla karşılaştıklarını konuşuyor ve bunlara çözüm önerileri arıyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

21.03.2017 tarihli oturumda, elif ÜNVER konuğu Nurşen KORKMAZ ile santarl operatörlüğü konusunda konuşuyor. Katılımcıların değerli fikirleriyle de program oldukça zengileşiyor.

Dinlemek için Tıklayınız

 

28.03.2017 macera sporları üzerine. Konuk Güven KIŞLALI

Dinlemek için Tıklayınız