Bilindiği üzere Engelsiz Erişim Derneği her ayın genellikle son cumartesi gününde, her anına erişilebilirliğin sindirildiği ve bu yıl üçüncü sezonuyla varlığını artık kabul ettiren Kemal Özceyhan seminerlerini düzenliyor,

Ve bu seminerler Kemal Özceyhan Online adıyla birçok sohbet platformunun da desteğiyle seminerleri yakından takip etmek isteyen herkese ulaşıyor. Oyumu kimseye ihtiyaç duymadan kullanmak istiyorum. Kime, hangi partiye oy verdiğim bende kalsın. Oy kullanırken kimse bana bunu sormasın.
Bu anlamda güvenim sarsılmasın. Üçüncü Kemal Özceyhan Online Seminerleri'nde, erişilebilir oy kullanımı ve bu konuda gelinen son noktayı konuşuyoruz. Yine ortak bir yayında bizim için oldukça önemli bir konu için bir araya geliyoruz.


Engin Yılmaz'dan erişilebilir oy kullanımı ve şimdiye kadar bu anlamda neler yapıldığını; Adem Vural'dan dünyada erişilebilir oy kullanımına ilişkin yapılan çalışmaları; Emre Taşkın'dan bundan sonra yapılacak olan çalışmaları; Turhan İçli'den de sandıkta sahip olduğumuz hakları öğreniyoruz.


Biz,  Engelsiz Erişim Derneği olarak hayatı EŞİT, ERİŞİLEBİLİR ve ENGELSİZ kılıncaya dek mücadeleye devam ediyoruz. Bu yolda daha güçlü olabilmek için desteğinizi hissetmek istiyoruz.
Hepinizi 24 Mart cuma 21:30'da yapılacak olan 3. Kemal Özceyhan Online Seminerleri'ne bekliyoruz.
Bu defa 3. Kemal Özceyhan Online seminerleri Maksat Muhabbet, Gesvep, Bizbize Sohbet, Gönüldengönüle, Muhabbetçiyiz Platformlarından canlı yayınlanacak. Size de çayınızı kahvenizi alıp sunulan bilgiler eşliğinde yudumlamak ve istediğiniz yerden seminerlere katılmanın tadını çıkarmak kalacak. 24 Mart Cuma 21:30'da yayınlanacak olan seminerde Fahrettin Sadıç'ın konuları Engin Yılmaz, Adem Vural, Emre Taşkın ve Turhan İçli olacak. Katılımınız ve katkılarınızla Kemal Özceyhan Online Seminerleri
amacına ulaşacak.
 

Kemal Özceyhan Online Seminerleri projesini destekleyen ve semineri canlı olarak yayınlayacak olan platformların bilgileri aşağıdadır. Dilediğiniz platformdan semineri takip edebilirsiniz.


Maksat Muhabbet Sohbet ve Paylaşım Platformu sunucu adresi:
maksatmuhabbet.net
GSM: 0537 662 25 15

Gesvep sunucu adresi:
gesvep.com
GSM: 0 532 348 39 43

Biz bize Sohbet ve Paylaşım Platformu Sunucu adresi:
bizbizesohbet.gen.tr
GSM: 0542 533 45 18

Gönülden Gönüle Sohbet ve Paylaşım Platformu sunucu adresi:
gonuldengonule.biz
gsm: 0542 428 23 23

Muhabbetçiyiz: sunucu adresi:
muhabbetciyiz.biz
GSM: 0 539 305 63 31

 

Evrensel sohbet: sunucu adresi:
evrenselsohbet.net
Skype: evrensel.sohbet


Kemal Özceyhan Online Seminerleri projemize destek vermek isteyen Platformlar E-Posta, ve sosyal medya kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirler.

Kemal Özceyhan Online Seminerleri bir Engelsiz Erişim Derneği projesidir.