Bilindiği üzere Engelsiz Erişim Derneği her ayın genellikle son cumartesi gününde, her anına erişilebilirliğin sindirildiği ve bu yıl üçüncü sezonuyla varlığını artık kabul ettiren Kemal Özceyhan seminerlerini düzenliyor. Ve bu seminerler Kemal Özceyhan Online adıyla birçok sohbet platformunun da desteğiyle seminerleri yakından takip etmek isteyen herkese ulaşıyor.

İlk bölümü büyük ilgi gören projemizin ikinci bölümünü 11 Şubat Cumartesi 21:30'da gerçekleştiriyoruz. Bu defa sizi Kemal Özceyhan Online, Etkili konuşma, Sunum ve Ders Verme Teknikleri seminerine bekliyoruz. Özellikle eğitimcilerin bu seminerden fazlasıyla yararlanacaklarını ve seminer sırasında deneyimlerini bizimle paylaşacaklarını ümit ediyoruz.


Kemal Özceyhan Online Seminerleri ikinci bölümüyle 11 Şubat Cumartesi 21:30'da
Biz bize, Gesvep, Maksat Muhabbet, Gönülden Gönüle, Evrensel Sohbet, Engelsiz Toplum, Dostluk Limanı, Huzur Vakti Sohbet ve Paylaşım Platformlarında aynı anda yayınlanacak. Size de çayınızı kahvenizi alıp sunulan bilgiler eşliğinde yudumlamak ve istediğiniz yerden seminerlere katılmanın tadını çıkarmak kalacak.

11 Şubat Cumartesi 21:30'da yayınlanacak Kemal Özceyhan Online'de Ömer Yeşiltaş'ın konukları Engin Yılmaz ve Ali Öztürk olacak.

Etkili konuşma, sunum ve ders verme teknikleri

 Anlamsız protokol hitabetlerinden sıkılıp birini dinlemeyi bıraktığınız oluyor mu?

 Ya galiba önemli şeyler söylüyor, ama ben niye bir şey anlayamıyorum diye sorduğunuz?

Peki anlatacak çok şeyiniz olup da  nereden başlayacağınızı bilemediğiniz anlar?

Topluluk karşısına çıktığınızda zangır zangır titrediğiniz olur mu hiç?
 

Değerli dostlar, Kemal Özceyhan Online Seminerleri'nin ikinci bölümünde, panel, seminer, salon, sınıf gibi ortamlarda dinleyici ve izleyicilerin anlattıklarımıza nasıl dikkatlerini çekebileceğimizi tartışıyoruz. Bu, monolog bir anlatımın ötesinde, bir deneyim paylaşımı. Engin Yılmaz, 2004 yılından bu yana bulunduğu seminer, panel, ders ve sunumlarda yaşadıklarını paylaşıyor. Hangi konuşmaların canlı ve heyecanlı, hangilerinin ezberci ve sıkıcı olabileceğini örneklerle aktarıyor. Doğru bir hazırlık ve doğal bir sunuşun nasıl bir fark yaratacağını göstermeye çalışıyor. İyi bir konuşmanın ekranda yazanı okumanın çok ötesinde olduğunu, ama anlatılacak şeyin başı ve sonunu bilmenin ne kadar önemli olabileceğini tartışıyor.

Seminerin ikinci yarısında ise, halen edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Ali Öztürk, kör bir öğretmen olarak, ders anlatımı, sınıf yönetimi, öğrenci ilişkileri noktasındaki tecrübe ve yöntemlerini paylaşıyor. Katılımınız ve katkılarınızla Kemal Özceyhan Online Seminerleri amacına ulaşacak. Kemal Özceyhan Online Seminerleri projesini destekleyen ve semineri canlı olarak yayınlayacak olan platformların bilgileri aşağıdadır.

Dilediğiniz platformdan semineri takip edebilirsiniz.

GESVEP
Sunucu adresi:gormeengelliler.biz
GSM:0532 348 39 43


Biz bize Sohbet ve Paylaşım Platformu
Sunucu adresi:bizbizesohbet.gen.tr
GSM:0542 533 45 18


Maksat Muhabbet Sohbet ve Paylaşım Platformu

Sunucu adresi:maksatmuhabbet.net
GSM:0537 662 25 15


Gönülden Gönüle Sohbet ve Paylaşım Platformu

Sunucu adresi:gonuldengonule.biz
gsm:0542 428 23 23

 

Huzur Vakti Sohbet ve Paylaşım Platformu

Sunucu adresi: huzurvakti.biz
GSM:0530 684 68 76Engelsiz Toplum Sohbet Ve Paylaşım Platformu

Sunucu adresi: engelsiztoplum.biz
GSM:0505 266 52 22


Dostluk Limanı

Sunucu adresi: dostluklimani.net
GSM:0539 459 77 66


Evrensel Sohbet

Sunucu adresi: evrenselsohbet.net


Skype: evrensel.sohbet

 


Kemal Özceyhan Online Seminerleri projemize destek vermek isteyen Platformlar e-posta, ve sosyal medya kanallarımızdan bizimle iletişimee geçebilirler.