Merhaba,

Eğer ana sayfamızı incelediyseniz zaten hak temelli çalışmaları bulunan bir sakatlık örgütü olduğumuzu biliyorsunuzdur. Aynı zamanda sakatlığı bir eksiklik değil, yeti farkı olarak değerlendirdiğimizi ve erişilebilir ve evrensel tasarım ilkesine uygun düzenlenmiş bir dünyada, sakatlığın önünde engel olarak görülen şeylerin de engel olmayacağını savunduğumuzu, bu nedenle de erişilebilirliği ne kadar önemsediğimizi biliyorsunuzdur.

Eğer Biz Kimiz sayfamızı incelediyseniz sayımızın çok az olduğunu, yaptığımız etkinliklere şöyle bir göz attıysanız da sayımız ile kıyaslanamayacak kadar çok ve önemli etkinliklerimizin olduğunu görmüş olmalısınız. Bu bağlamda bağışlarınız ve desteklerinizi ne kadar önemseyeceğimizi tahmin edebileceğinizi umut ediyoruz.

Eğer derneğimize zamanınızı, emeğinizi, profesyonel veya amatör uğraşlarınızdan gelen bilginizi bağışlamak, bize bu yönde destek vermek isterseniz Engelsiz Erişim Derneği Dayanışma Grubuna Üyelik Formu bağlantısına tıklayarak ne türlü destek verebileceğinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyacağız.

Biz Engelsiz Erişim Derneği olarak yaptığımız her etkinliğin çok sayıda kitleye ulaşmasını istiyoruz. Her bir katılımcı etkinliklerimizde edindiği deneyimi çevresi ile paylaşsın ki, dönüşümün buradan başlayacağına inanıyoruz, etki alanımız büyüsün. Eğer etkinliklerimize katılarak hem kendi bilgi ve deneyiminizi artırmak hem de bizim sizleri tanımamıza fırsat vermek isterseniz Engelsiz Erişim Derneği Duyuru Grubu bağlantısına tıklayarak WhatsApp grubumuza katılabilir ya da sosyal medya kanallarımız üzerinden her türlü etkinlik ve derneğe dair duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Son olarak bağış dendiğinde akla gelen ilk şey olan parasal desteklere. Bu, elbette daha çok etkinlik ve proje yapabilmemiz için önemli bir destek olacaktır. Eğer derneğimize parasal bağış yapmak isterseniz aşağıdaki FONZİP bağlantısı üzerinden ya da hesap numaralarımızdan bağış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın! Yukarıda bahsettiğimiz her türlü desteğiniz bizim için oldukça önemli. Bu sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

FONZİP üzerinden destek olmak için tıklayınız

ENGELSİZ ERİŞİM DERNEĞİ KURUMSAL HESAP BİLGİLERİ

Hesap Sahibi: Engelsiz Erişim Derneği

Hesap Adı: TL

Hesap Numarası: 067 6295452 GARANTİ BANKASI GALATA ŞUBESİ

İBAN: 13 0006 2000 0670 0006 2954 52